וואטספ

אין מוצרים בעגלה

כבר רשומים? התחברו

משתמש חדש/אורח

דאגנו לכם ליצירת חשבון קלה ומהירה במיוחד. המשיכו למילוי פרטיכם ותוכלו ליהנות מהיתרונות של משתמש רשום כבר עכשיו.

להרשמה

הסיפור שלנו

יותר משישים שנה פועלת בלב תל-אביב הישנה, במתחם הצבעוני והמזמין של רחוב לוינסקי, "חיים רפאל המעדנייה בלוינסקי" – מוסד קולינרי מוביל בתחומו, שקנה לו מוניטין והפך מודל לחיקוי.

 

שושלת תלת-דורית עומדת מאחורי "חיים רפאל המעדנייה בלוינסקי" – הסבא ז"ל (חיים), הבן (צדיק) והנכד (חיים), הם האנשים אשר עושים את המקום למעניין, למיוחד ולאנושי כל-כך. ב"חיים רפאל המעדנייה בלוינסקי" מבינים באנשים ובטעמים.

 

 

"חיים רפאל המעדנייה בלוינסקי" החלה דרכה כחנות מכולת, שהקימו זוג ניצולי שואה ילידי יוון – חיים רפאל יליד סלוניקי ורעייתו אסתר ילידת קורפו. בעשר אצבעות, בצניעות גדולה ובחריצות טיפוסית הם ביקשו "להביא פרנסה", לגדל את ילדיהם, לאחד את משפחתם הקטנה ולטפחה. הם צלחו במשימתם, ולימים החנות הקטנה הפכה לעסק מוביל בתחומו.

"חיים רפאל המעדנייה בלוינסקי" – המעדנייה ששמה יצא למרחקים, מציעה לציבור הקונים את פריטי החובה של השולחן היהודי-הספרדי דובר הלאדינו, היוונית, הטורקית והבולגרית. מבחר ענק של זיתים של חמוצים ומחמצים, היצע מפתה של גבינות, מליחים, סלטים, ממרחים לצד תבשילי-בית איכותיים ומבחר מרשים של יינות ומשקאות חריפים – כל אלה עושים את "חיים רפאל המעדנייה בלוינסקי" לבית של האוכל הבלקני בישראל.