טלפון להזמנות: 0547-679867

אודות

חיים רפאל המייסד בשנת 1958

בסופו של דבר הכל מתחיל ונגמר באנשים. במקרה שלנו, באנשים מיוחדים עם המון לב ונשמה. מאחורי המוסד "חיים רפאל המעדניה בלוינסקי" יש שושלת מתמשכת בת שלושה דורות (בינתיים) שהחלה בסבא וסבתא, חיים ואסתר רפאל, ילידי יוון וניצולי שואה מאושוויץ, שפתחו את המקום בשנת 1958.
בשביל להבין את הקסם של המקום עיצמו רגע את העיניים, דמיינו את תל-אביב של פעם וחשבו קצת על כל השינויים שעברה העיר שתמיד ידעה לחגוג אבל היתה הרבה יותר צנועה. 

 

הפליגו בדמיון ובשיטוט בדרך לשוק לוינסקי ותגיעו ל"חיים רפאל המעדניה בלוינסקי". יש דברים שלא משתנים אלא רק משתבחים עם השנים. בניגוד לכל המקומות האחרים, המעדנייה של הסבא חיים רפאל מעניקה את החוויה של "פעם" עם החידושים של הבן צדיק והנכד חיים.

 

המשמעות בסופו של דבר היא שלכל אחת ואחד יש כאן מקום; המעדניה עובדת עם עסקים מובילים מכל הארץ, ששמחים לקבל את תוצרת הייחודית שלה.
אבל כמובן שגם אנשים פרטיים נהנים מהמעדניה; בסופי שבוע אפשר למצוא כאן אוכל ביתי כמו קציצות כרישה, קציצות בשר וממולאים שונים (עלי גפן ופלפלים). במהלך השבוע אפשר פשוט להיכנס לכמה דקות ולחטוף משהו בהתאמה אישית.

 

אתה רוצה לארח חבר? קח לכם אוזו לשתיה ואיזו פלמידה מעושנת. את רומנטיקנית? קחי לך רוקפור צרפתי, זיתים וקשקבל יווניים שתמצאי רק כאן. החלטת שאתה מתחיל חיים בריאים? תמצא כאן יוגורט בלקני ופילה מטיאס שרק חיים ג'וניור יודע לחתוך. אה כן, ויש גם אופציה נוספת, ניתן להזמין מגשי אירוח מפנקים של מבחר גבינות ו/או דגים.

 

כמו שאמרנו, לכל אחד יש מקום...